Celny strzał
Nie ma przypadków są tylko znakiBrytyjski dziennikarz Mike Dickson zasłabł i zmarł „nagle i niespodziewanie”w Melbourne podczas trwającego obecnie turnieju Australian Open. Dickson jako korespondent „Daily Mail” od lat zajmował się tenisem.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/mike-dickson-smierc-daily-mail-australian-open-tenis-sport-dziennikarz-reporter-turniej#comments
Z czego zasłynął nieboszczyk Dickson?

Na niwie sportowej był ponoć znanym dziennikarzem specjalizującym się w komentowaniu meczy tenisowych.
Po wyszczepieniu się na nieistniejącą chorobę nazwaną covid-19, jego zainteresowania poszerzyły się. Zaczął wściekle atakować osoby nie wyszczepione, domagając się dla nich szykan i izolacji. Szczególnie podpadł Dicksonowi najlepszy na świecie tenisista Novak Djokovic.

Ów dziennikarz gardził Djokovicem, nienawidził Djokovica,  wyniszczał go publicznie, jechał po nim jak po łysej kobyle, pisał o tym obrzydliwe teksty tylko dlatego, że tenisista Djokowic.....nie zaszczepił się na nie istniejącą chorobę, gdyż ważniejsze było dla niego zdrowie niż udział w takim czy innym turnieju.

I oto w czasie  trwania turnieje Dickson  sobie umarł zaś Djokowic ma się dobrze i rozstawia przeciwników po kątach. 
Święta księga mówi: nie ma przypadków, są tylko znaki. Jak interpretować ten znak?

Żałosny wyszczepiony dureń Dickson, chciał prześladować osoby nie zaszczepione, szczególnie chamsko atakując Djokowica, a los zgotował mu taką niespodziankę: w trakcie turnieje zmarł sobie, (oczywiście nagle i niespodziewanie”) zaś Djokowic wspaniałomyślnie przesłał rodzinie kondolencje.

Czy nie jest to znak, kto w sporze o szczepienia ma rację? 

Djokowic zachował się jak normalny człowiek odmawiając wpuszczenia sobie do ciała jakiegoś płynu o nieznanym składzie i działaniu, zaś Dickson jak ostatni osioł wyszprycował się nie wiadomo czym i jeszcze chciał przymuszać do tego innych. Jego głupota i chamska buta została ukarana karą śmierci, zaś postawa Djokowica nagrodzona zdrowiem i wyśmienitą formą sportową.
Maleńki znak a cieszy!

Anthony Ivanowitz
31.01.2024r.
www.pospoliteruszenie.org