Blamaż demokracji na świecie
a najbliższe wybory w PolsceZbliżające się wybory parlamentarne w Polsce są szopką bez żadnego znaczenia!


Tak zwani wyborcy mają pamięć dobrą  ale  krótką, a patrząc na otaczający ich świat wszystko widzą oddzielnie, jak w wierszu Tuwima:


"..I oto idą, zapięci szczelnie,
Patrzą na prawo, patrzą na lewo.
A patrząc - widzą wszysko oddzielnie:
Że domy... że Stasiek... że koń... że drzewo..."


Gdyby wyborcy w Polsce i na świecie kojarzyli fakty i mieli pamięć dłuższą niż kilka tygodni,  to bez trudu by zauważyli, że tak zwana demokracja to pic na wodę.

Niejeden z tych co to gardłuje za "prawdziwą" demokracją, po światowym szaleństwie kowida powinien zauważyć, że w każdym państwie bez względu na ordynacje wyborcze do parlamentów, u władzy znaleźli się  ludzie którzy reprezentują nie interesy swoich wyborców, tylko interesy światowej elity finansowej, chazarskiego pochodzenia. 

Jak można tej prawidłowości nie zauważyć?

W najlepszej demokracji na świecie, w Szwajcarii, która stawiana jest za wzór prawdziwej demokracji bezpośredniej ,opartej na instytucji referendów,  z krótkimi okresami piastowania urzędów państwowych,  z daleko posuniętą decentralizacją zarządzania ( i inne takie srutu, tutu, pierdu, pierdu) ....okazało się w czasie testu pandemicznego, że elita polityczna Szwajcarii wyłoniona w toku najwspanialszej demokracji na świecie, idzie na pasku światowych przestępców depopulacyjnych dokładnie w taki sam sposób jak i elity prawie wszystkich państw świata!


Ta światła elita skoczyła swoim wyborcą do gardeł i zatruła ich szczepionkami (a wcześniej wdeptała w ziemię) bez żadnych prawnych konsekwencji dla siebie.
Tak jak i na całym świecie, żadne z demokratycznych instytucji  w Szwajcarii nie stanęło skutecznie w obronie mieszkańców.

Jakim trzeba być inteligentnym inaczej aby po takim doświadczeniu i blamażu demokracji w Szwajcarii snuć jakieś "koszałki, opałki" na temat doniosłości wyborów w Polsce i możliwości wyłonienia w wyniku tych wyborów jakiejś pozytywnej alternatywy.
Nic takiego nie nastąpi w czasie najbliższych wyborów jak i nie nastąpiło w drodze poprzednich.

Polskie elity  polityczne te z Pis-u  i te z opozycji , to gorliwi przestępcy kowidowi odpowiedzialni za wymordowanie kilkuset tysięcy Polaków w toku tak zwanej pandemii i po niej w wyniku zatrucia ponad połowy populacji tak zwanymi szczepionkami!


Jak po takim zbrodniczym doświadczeniu, ktokolwiek w Polsce może mieć jakieś złudzenia co do przyszłości?

Jak można po blamażu demokracji na całym świecie ukazanym w trakcie tak zwanej pandemię, uczestniczyć w oszukańczej szopce która zawsze kończy się tym samym?
Odpowiedzi na te pytania udzielił Tuwim w przytoczonym wierszu:
"..I oto idą, zapięci szczelnie,
Patrzą na prawo, patrzą na lewo.
A patrząc - widzą wszysko oddzielnie:
Że domy... że Stasiek... że koń... że drzewo..."

Anthony Ivanowitz
14.08.2023r.
www.pospoliteruszenie.org