Atak bronią biologicznąna ludność świat, czego ta ludność nie dostrzega!

O tym, że celem ostatniej "pandemii" covid-19 i szczepień była depopulacja ludności świata wiemy już z całą pewnością. Informują o tym od dawna sami sprawcy: czują się oni na tyle  bezkarni i bezczelni, że nawet nie próbują ukryć swojego udziału w zbrodni.

W czasie konferencji w Sztokholmie, Sasha Lenowa przedstawiła dowody na to, że szczepienia pod pretekstem pandemii, to atak bronią biologiczną na ludność świata, zorganizowany przez rząd USA (a konkretnie przez departament Obrony). (więcej na ten temat tutaj: https://wolnosc.info/sasha-latypova-przeciwsrodki-zaradcze-na-c19/

Jednak czy ten atak bronią biologiczną się powiódł? Analiza danych statystycznych napływających z całego świata, dotyczących zgonów i chorób poszczepiennych pokazuje, że jak dotychczas zamiar ten został zrealizowany w minimalnym stopniu. Co prawda różne szacunki mówią o kilku czy kilkudziesięciu milionach zgonów poszczepiennych w skali całego świata, ale jest to "prawie nic" w skali globu.
Jak to wytłumaczyć?

Najprostsze wyjaśnienie jest takie, że najgorsze dopiero przed nami, że "szczepionki" dopiero zaczną działać z pewnym z góry zaplanowanym opóźnieniem. Takie wyjaśnienie może mieć sens, biorąc pod uwagę pierwszy atak biologiczny na ludność świata przeprowadzony w roku 2009, pod pretekstem świńskiej grypy. Przypomnę, że wówczas udało się chazarskiej mafii depopulacyjnej  wyszczepić niewielką część mieszkańców Europy, w tym 60% Szwedów gdzie wprowadzono obowiązek szczepień. W innych państwach wyszczepiono  do 10 % populacji.

Ówczesny atak bronią biologiczną doprowadził w Szwecji do plagi  narkolepsji, choroby neurologicznej objawiającej się niekontrolowanym zasypianiem w ciągu dnia. Zachorowały głównie dzieci, zresztą nie tylko na narkolepsję ale i na katapsleksję, sarkoidozę i zapalenia twarzy.

Choroby te ujawniały się przez wiele lat od szczepienia i pojedyncze przypadki ujawniają się cały czas, choć od faktu szczepień minęło 14 lat. (więcej na temat szczepień w Szwecji w roku 2009 tutaj: http://www.pospoliteruszenie.org/Szwedzkie%20ostrzezenie.html

Podobnie może być ze skutkami szczepień na kowida, mogą się one ujawniać przez kilkanaście lat siejąc śmierć i choroby!

Jest i inne wyjaśnienie nie wykluczające powyższego.

Atak biologiczny przeprowadzony pod pretekstem pandemii covid-19 mógł być próbą generalną przed ostatecznym rozprawieniem się z gojami! Celem takiej próby byłoby przetestowanie różnych wersji "szczepionek" o różnym stopniu zjadliwości na różnych  populacjach narodowych. Oczywiście aby dokonać porównań skutków poszczególnych wersji  szczepionek, musiały być również wersje z placebo, na które natrafili szczęśliwcy.

Próba taka została przeprowadzona na całej populacji świata i obecnie trwają analizy. W jej wyniku zostanie wybrana do ostatecznego ataku szczepionka (szczepionki?) optymalna z punktu widzenia skuteczności śmiercionośnego działania.
Kiedy nastąpi ostateczny atak biologiczny starannie wyselekcjonowanymi szczepionkami na nieświadomych niczego gojów?

Po uczynieniu z WHO rządu światowego w zakresie walki z pandemiami. Stanie się to w ciągu najbliższych miesięcy, gdyż tylko kilkanaście państw wyraziło wobec takiego planu jakieś obiekcje.

Wówczas rząd warszawski będzie wprowadzał zarządzenia depopulacyjne tłumacząc to nakazami WHO, podobnie jak obecnie wszelkie szaleństwa gospodarczo społeczne tłumaczy nakazami Unii Europejskiej.  

Co wynika z powyższej analizy dla populacji naszego kraju?

Absolutnie nic. Większość ludzie nie ma pojęcia co się wokół nich dzieje, czego najlepszym dowodem jest "zwycięstwo" w wyborach partii i polityków odpowiedzialnych za wymordowanie 250 tysięcy Polaków pod pozorem walki z pandemią! Takiego wyboru dokonało 75% wyborców  i oni pierwsi padną ofiarą następnego ataku bronią biologiczną, który niebawem nastąpi!

Anthony Ivanowitz
22.10.2023r.
www.pospoliteruszenie.org