Każdy ma prawo zamordować każdego

 

Czy jedni ludzie mają prawo mordować innych, tylko dlatego, że są od nich starsi i silniejsi? Tak uważa wielu tak zwanych zwolenników aborcji!

 

Jeśli bardzo nowocześnie i postępowo jest popierać aborcję do 3 miesiąca ciąży, to jeszcze bardziej nowocześnie i postępowo będzie popierać aborcję do 4 miesiąca ciąży... ale dlaczego zatrzymywać aborcję na 4 miesiącu ciąży? Czyż nie jeszcze bardziej postępowo i nowocześnie będzie popierać aborcję do 5, 6...7, 8 i 9 miesiąca ciąży?

 

Załóżmy, że się już taki mały człowieczek jakoś uchowa i dzięki nieuwadze zacofanych rodziców, urodzi. Co z niego za człowiek? Nic nie potrafi, robi pod siebie, nie mówi, nie chodzi, sam nie je... toż to jeszcze większa zakała niż zarodek 3 miesięczny! Ten przynajmniej radzi sobie sam. Po co "toto" utrzymywać przy życiu?! Też zabić... No, a taki powiedzmy jednoroczny nieudacznik, ma prawo żyć, czy zabić?... Zabić w cholerę! A dwuletni gagatek? - zabić gada, bo tylko powietrze zanieczyszcza! A co z trzylatkami? - no tacy to już sami się domagają żeby im łby poukręcać. A jak taki gagatek dożyje jakimś cudem do pełnoletności, to już może żyć, czy ukatrupić?

 

Jak równość to równość - ukatrupić!

 

Co prawda więcej będzie z tym zachodu niż z płodem 3 miesięcznym, ale trudno: popełnili rodzice błąd nie wyskrobując bachora jak miał 3 miesiące, to trzeba teraz łeb uciąć, albo na kawałki rozszarpać, podobnie jak płód 3 miesięczny!

 

Niestety nie będzie tego można wykonać nowoczesną metodą podciśnieniowego rozrywania ciała na strzępy (przynajmniej na ten moment), ale nauka i z tym sobie za jakiś czas poradzi! Wniosek: każdy obywatel nowoczesnego, postępowego państwa, powinien mieć prawo ukatrupić każdego innego obywatela (zwłaszcza młodszego i słabszego od siebie) jeśli uzna to za stosowne!

 

Obywatel, który by ukatrupił innego, powinien chodzić w glorii chwały i otrzymywałby stosowny medal! Takie prawo gwarantowałoby, że nieudany twór ewolucji (czy Boga) czyli człowiek, odejdzie w niebyt, bo mordując bezbronne istoty własnego gatunku, które nazywa "nieczłowiekiem" lub  "trzymiesięcznym płodem", nie jest godzien tego, aby stąpać po powierzchni MATKI ZIEMI, on tą Ziemię kala!

 

Państwa, których prawo dopuszcza mordowanie ludzi słabszych i młodszych, przez starszych i silniejszych (tylko dlatego, że ci słabsi i młodsi są jeszcze w łonie matek, zaś te nie życzą sobie potomstwa), zasługują tylko na pogardę i zagładę!

 

Anthony Ivanowitz

www.pospoliteruszenie.org

18.lipca 2009r.