Ratuj się kto może, tylko jak?
Obserwowana na całym świecie odwilż „pandemiczna” stwarza złudne nadzieje na zakończenie szaleństwa kowidowego.


Niestety to tylko chwilowe „poluzowanie” faszystowskiego terroru sanitarnego, o czym świadczy fakt gigantycznych zamówień składanych przez poszczególne państwa do producentów „szczepionek”, na kolejne dostawy, w szokujących ilościach.

I tak dla przykładu:

Australia zamówiła w sumie 281 mln sztuk szczepionek przeciwko COVID-19. Przypomnijmy, ten olbrzymi kraj zamieszkuje "jedynie" niecałe 26 mln osób. Zatem każdy mieszkaniec, bez względu na wiek, mógłby przyjąć 11 dawek preparatu.

Kanada poszła podobną drogą co Australia i zabezpieczyła sobie olbrzymią liczbę sztuk szczepionek przeciwko COVID-19. Kraj zamieszkany przez 38 mln zamówił w sumie 404 mln dawek, czyli niemal 11 sztuk na głowę. (źródło: https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,australia-zamowila-11-dawek-szczepionki-na-covid-19-dla-kazdego-obywatela-,artykul,07886271.html )


Komisja Europejska zabezpieczyła dotychczas 4,6 mld dawek szczepionki przeciwko COVID-19. Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Unii Europejskiej (446 mln), stanowi to średnio 10 dawek na osobę.


Podane wyżej liczby mówią same za siebie: terror szczepionkowy dopiero przed nami!


W jaki sposób „rządy” poszczególnych państw zrealizują swoje zamiary „wyszczepienia” wszystkiego „co się rusza”?

W bardzo prosty!

Odczekają kilka miesięcy (myślę, że do jesieni tego roku) aż fala powikłań zdrowotnych po szczepieniach osiągnie wielkość tsunami.


Gigantyczna liczba ludzi (która przeżyje pierwszą falę szczepień) rozchoruje się na wszelkie możliwe nowotwory, choroby serca i naczyń, zakrzepice, itp.


Wtedy medyczne szczurołapy ogłoszą pandemie nowotworów, chorób serca, zakrzepic, itp.

Każda z tych „pandemii” będzie spowodowana jakimiś wirusami o tajemniczych nazwach, nie poddającymi się leczeniu ŻADNYMI LEKAMI.


JEDYNA DROGA RATUNKU TO...kolejne szpryce, które już zapewne zostały wyprodukowane i czekają na premierę!

Sądząc po ilości zamówionych szpryc, bandyci szczepionkowi nie zamierzają odpuścić nikomu!

Dobrze to nie wygląda, najgorsze chyba przed nami!Anthony Ivanowitz

15.02.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org