Ludzkie robactwo wypełzło spod kamienia
Każdy kto ma ogród lub kawałek pola musiał być świadkiem następującego zdarzenia: sprząta ogród i dochodzi do wniosku, że leżący od lat na trawniku potężny kamień trzeba by przenieść w inne miejsce. Podnosi kamień i staje jak wryty z przerażenia! W miejscu gdzie był kamień aż roi się od robactwa, obrzydliwego, obślizgłego, budzącego lęk i przerażenie.


Gdy półtora roku temu jakaś potężna ręka podniosła kamień zwany pandemią- kowid -19, oczom ludzi normalnych ukazało się ludzkie robactwo w nieprzeliczalnych ilościach.


Część obrzydliwych robaków natychmiast po podniesieniu kamienia nałożyła na siebie mundury policyjne i „z marszu” zaczęła terroryzować normalnych ludzi, pałować ich, polewać wodą, gazować, karać mandatami, zamykać im firmy i szykanować na tysiące innych sposobów! Tylko dlatego, że owi ludzie domagają się przestrzegania praw które sobie wywalczyli krwawym wysiłkiem wielu pokoleń!


Inne obleśne robaki pozakładały na siebie białe fartuchy i udają lekarzy i pielęgniarki! Ale tylko po to aby schorowanych ludzi nie wpuścić do szpitali (pod pretekstem bezobjawowej epidemii) licząc, że pozbawieni opieki pozdychają w samotności i cierpieniu.


Tym nieszczęśnikom którym jakoś udało się „dopchać” do szpitala, robaki w białych fartuchach porozrywali i spalili płuca pod respiratorami, choć wiedzą, że 98 pacjentów poddanych takiej terapii traci życie (fakt ten ujawnił doktor Jerzy Jaśkowski). Dlaczego medyczne robactwo to robi? Bo za jedno użycie respiratora płacą im 1000 zł!


Medyczne insekty spod kamienia opanowała jakaś zbrodnicza ekstaza: mordują i okaleczają naiwnych ludzi „szczepionkami” choć wiedzą, że nie są to żadne szczepionki, tylko ciecze o nieznanym składzie chemicznym, które powodują masowe zgony i niezliczone poważne powikłania poszczepienne.


Dlaczego oni to robią? Bo za jednego „wyszczepionego” człowieka inne obrzydliwe insekty spod kamienia (zwane rządem III RP) płacą im ...60 zł!


Gdy w roku 2009 wybuchła w Łodzi afera „łowców skór” , polegająca na tym, że lekarze i pielęgniarze z pogotowia mordowali pacjentów aby ich zwłoki przekazać firmom pogrzebowym, inkasując za każdą „skórę” 200-300zł, naiwnie myślałem, że jest to absolutny incydent niemożliwy do powtórzenia!
Okazało się, że wystarczy tylko podnieść kamień, a robactwo medyczne pokazało swoje prawdziwe oblicze: morderców do wynajęcia.


Panie Boże, jeśli jesteś i jak piszą w świętych księgach wszechmocny, podnieś kamień i postaw je na poprzednie miejsce, tak aby to całe cuchnące robactwo, (ludzki odpad) znalazło się pod spodem. Najlepiej aby był to kamień nagrobny!


Anthony Ivanowitz

05.08.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org