Parlament Europejski podejmuje rasistowskie uchwały!

 

 

Chór tak zwanych „pożytecznych idiotów” z Parlamentu Europejskiego, podjął uchwałę potępiającą rząd Francji za deportacje Romów  do Bułgarii i Rumunii.

   Cóż takiego zrobił francuski rząd? Wyegzekwował obowiązujące w tym kraju prawo! Jeśli jakaś grupa obywateli (czy tylko jeden obywatel – co za różnica?) – wszystko jedno jakiej narodowości- zajmuje teren będący czyjąś własnością nie mając do tego  prawnego upoważnienia, to obowiązkiem władz państwowych  każdego cywilizowanego kraju jest  usunięcie intruzów z cudzej ziemi, tak aby właściciel gruntu mógł nim dowolnie rozporządzać! Z punktu widzenia prawa nie ma żadnego znaczenia czy intruzami są Cyganie, Eskimosi, Ormianie czy  Pigmeje.

   Jeśliby  zajęte przez Cyganów tereny zostały im wynajęte przez właściciela  z przeznaczeniem na obozowisko, to nie zwalnia to użytkowników z obowiązku przestrzegania przepisów sanitarnych i higienicznych. Jeśli użytkownik takiej wydzierżawionej działki zaprowadziłby na niej gnojowisko, to obowiązkiem władz państwowych każdego cywilizowanego kraju jest likwidacja takiej enklawy brudu, smrodu i dziadostwa, gdyż stanowi ona realne zagrożenie epidemiologiczne, oraz  zatruwa życie okolicznym mieszkańcom!

  Jeśli zgodnie z prawem każdego cywilizowanego kraju, rząd Francji usuwa Cyganów z bezprawnie zajmowanych przez nich terenów (które zamienili w chlew), zaś ci nie mają we Francji  żadnego lokum, to jedynym rozsądnym (i zgodnym z prawem) rozwiązaniem jest deportacja do państw z których przybyli. 

    Deportując Cyganów z Francji do Bułgarii i Rumunii, francuski rząd  działał zgodnie z prawem obowiązującym w każdym cywilizowanym kraju!  Czego więc się czepia chór  smętnych wujków (zamień „w” na „ch”) z Parlamentu Europejskiego? Ano chce się wykazać „polityczną poprawnością” która z jakiś tajemniczych  powodów  każe traktować Cyganów niczym święte krowy, których prawo nie obowiązuje.

   Gdyby to któremuś z euro-durni, w jego ogrodzie Cyganie założyli obozowisko, to zrobiły on dokładnie to samo co zrobił rząd Francji: wezwałby policję i zażądał aby ta usunęła intruzów z  jego ogrodu. Ale ponieważ chlew w ogrodzie Cyganie założyli nie jemu tylko komuś innemu, to cóż to szkodzi takiemu durniowi posmrodzić dydaktycznie jak to nakazuje polityczna poprawność, czyli zbiór regułek dla ćwierćinteligentów, mówiących im co mają mówić w określonych okolicznościach.

   Tak oto zgraja wybranych przez nas  cymbałów psuje prawo każdego cywilizowanego kraju, domagając się aby obowiązywało ono tylko co poniektórych.  Każdą próbę egzekwowania prawa wobec pewnych mniejszości narodowych uznanych przez nich za „upośledzone”,  przedstawiają oni jako akt państwowego....rasizmu!

   Rządy wszystkich państw świata powinny ignorować żądania euro-durni z Parlamentu Europejskiego i czynić to do czego zostały powołane, czyli do egzekwowania przestrzegania prawa przez wszystkich ludzi przebywających na danym terytorium!  W cywilizowanym kraju prawo musi obowiązywać wszystkich. Czynienie wyjątków dla pewnych grup obywateli wyodrębnionych na  podstawie przynależności narodowościowej,  jest RASIZMEM CZYSTEJ WODY!! Czy jednak euro-durnie (tchórzliwe papugi powtarzające bezmyślnie slogany politycznej poprawności) z Parlamentu Europejskiego są to w stanie pojąć???

 

Anthony Ivanowitz

9. września. 2010r

www.pospoliteruszenie.org