Majteczki w kropeczki trala la laDecyzja ministra Glińskiego o przyznaniu ogromnych „odszkodowań” dla różnych chałturników z branży rozrywkowej, wywołała w społeczeństwie najpierw niedowierzanie, zaś później szok i wściekłość.

Minister chce obdarować pieniędzmi zrabowanymi podatnikom, jakiś żałosnych „szarpidrutów”, w kwotach dla przeciętnego podatnika wręcz niewyobrażalnych. Jakieś weselne grajki mają otrzymać setki tysiące złotych, inni miliony złotych, gdy w tym samym czasie rząd PIS zamyka tysiące firm pod pretekstem walki z pandemią której nie ma!

Decyzja Glińskiego tylko pozornie wydaje się być absurdalna i prowokacyjna. W tej zabawie chodzi o zupełnie coś innego niż to oficjalnie się przedstawia.

Szybkimi krokami zbliża się operacja „wyszczepiania” Polaków szczepionką na civid-19.

Z przeróżnych badań wynika, że chętnych do tych szczepień jest w granicach 30% populacji.

Aby „wyszczepić” 100% ludności Polski, jak to sobie wykombinowali różne Morawieckie i inni bandyci, trzeba na początek przeprowadzić ogromną akcję propagandową, w którą zostaną zaangażowane różne
„artystyczne autorytety”. Żaden „artystyczny autorytet” nie będzie za darmo strugał wariata i zachęcał do szczepień. Zrobi to bardzo chętnie, ale za duże pieniądze!

I taki jest właśnie cel „obsypania” chałturników złotem! Przewidziano dla nich rolę rajfurów, stręczycieli, którzy będą wciskać ludziom kit, przekonując ich do szczepień.

Już na samym wstępie szczepienia napotkają na ogromny opór, ze strony pracowników służby zdrowia którzy mają być „wyszczepieni” w pierwszej kolejności.

Ci ludzie wbrew pozorom nie są głupi i nie pozwolą się okaleczyć jakimiś świństwami nazwanymi szczepionkami.

W 2009 roku podczas „epidemii” świńskiej grypy w Szwecji, tylko kilka procent lekarzy i personelu medycznego zaszczepiło się szczepionką na grypę.

W Polsce będzie podobnie! W jaki sposób banda Morawieckiego zmusi lekarzy (i cały personel medyczny) do szczepień? Tego nie wiemy, ale ONI to już chyba wiedzą!

Propaganda chałturników lekarzy nie przekona, ona będzie skierowana do emerytów i reszty populacji!

Banda Morawieckiego lekarzom nie odpuści, gdyż likwidacja tej grupy zawodowej jest warunkiem koniecznym do przeprowadzenia sprawnej depopulacji reszty społeczeństwa!

Zapowiada się wojna bandy Morawieckiego z lekarzami, na początek.

To będzie bardzo emocjonujące starcie, od którego wyniku będzie zależeć los reszty Polaków!


Anthony Ivanowitz

17.11.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org


PS.W jaki sposób banda Morawieckiego "wyszczepi" lekarzy i inny personel medyczny?
Albo ich w ogóle nie wyszczepi, przymykając oko na powszechną praktykę, polegającą na tym że lekarze będą sobie wzajemnie wystawiać świadectwa szczepień, choć tych szczepień nie będzie.
Albo podejmie próbę szczepień terrorystycznych!
Ale to chyba będzie niemożliwe, gdyż za żadne pieniądze nie da się pozyskać ludzi którzy byliby skłonni szczepić lekarzy stosując przemoc fizyczną!
Środowisko lekarskie (pomimo obecnej kompromitacji) cieszy się jednak pewnym społecznym prestiżem i szczepienie ich na siłę chyba nie przejdzie i z tego powodu, że byłoby sygnałem dla reszt ludzi, że coś z tymi szczepionkami jest nie tak, skoro lekarzy szczepi się na chama!
Zapewne władze przymkną oko na fakt, że lekarze olali szczepienia w zamian za propagandowe szopki pokazujące jak lekarze się szczepią, choć w istocie będą im podawać wodę destylowaną albo i sól fizjologiczną.