Mafia farmaceutyczna, czyli kto chce nas pozbawić zdrowia?

Regres współczesnej medycyny rozpoczął się wraz z powstaniem potężnych globalnych koncernów farmaceutycznych. W ich interesie jest sprzedawanie jak największej liczby lekarstw które produkują. Aby ten cel osiągnąć muszą one na te leki znaleźć nabywców za wszelką cenę, nawet za cenę uczynienia z ludzi zdrowych, przewlekle chorych!

Ponieważ zarówno koncerny farmaceutyczne jak i media światowe tak zwanego „głównego nurtu” znajdują się w tych samych rękach oligarchów finansowych (najczęściej żydowskiego pochodzenia), więc zadanie „przerobienia” ludzi zdrowych w przewlekle chorych okazało się dziecinnie proste!

Z pomocą pospieszyli skorumpowani przez koncerny naukowcy, lekarze i dziennikarze. Dzięki takiej kooperacji, setki milionów zdrowych ludzi na całym świecie wpędzono w choroby przewlekłe czyniąc z nich dozgonnych konsumentów przeróżnych leków!

Jak taki mechanizm „przerabiania” ludzi zdrowych w przewlekle chorych działa?

Najpierw media światowe rozpoczynają akcję dezinformacyjną mającą na celu zniechęcenie ludzi do działań prozdrowotnych, przedstawiając je jako....zagrażające zdrowiu. Posiłkując się „autorytetem” skorumpowanych naukowców i lekarzy, media rozpowszechniają kłamliwe tezy, na przykład takie, że przebywanie na słońcu powoduje raka skóry. Ludzie którzy w taką propagandę uwierzą mogą faktycznie zachorować na raka skóry, ale nie dlatego, że na słońcu przebywają, ale dlatego, że słońca unikają!

Statystyki przyczyn zgonów w poszczególnych państwach pokazują, że rak skóry jest bardzo rzadkim nowotworem występującym prawie trzy razy częściej w państwach o małym rocznym nasłonecznieniu (Finlandia, Norwegia, Szwecja,) niż w państwach o dużym rocznym nasłonecznieniu (Portugalia, Hiszpania, Grecja) (1)

Jedną z najważniejszych witamin w organizmie człowieka jest witamina D3. Jest ona wytwarzana w ludzkiej skórze pod wpływem promieni słonecznych. W organizmie człowieka który unika słońca nie wytworzy się witamina D3 w odpowiedniej ilości. Jej niedobór powoduje szereg negatywnych konsekwencji zdrowotnych, takich jak nadciśnienie tętnicze, osłabienie odporności organizmu, itp. Przy bardzo niskim poziomie witaminy D3 w organizmie, jest on atakowany przez różne nowotwory.

Jeśli niedobór witaminy D3 jest znaczący, człowiek zaczyna chorować, gdyż jego organizm nie jest w stanie poradzić sobie z wirusami, bakteriami, itp. Gdyby osoba unikająca słońca uzupełniła brak witaminy D3 poprzez odpowiednią dietę, to miałaby ona szansę zachowania zdrowia. Jednak i o tym przypadku pomyśleli specjaliści od dezinformacji.

Największe ilości witaminy D3 zawierają masło, jajka oraz ryby. Przez wiele lat media wmawiały ludziom, że masło i jajka są szkodliwe dla zdrowia gdyż podnoszą poziom cholesterolu. (z tym cholesterolem to następny perfidny przekręt!), zaś ryby również są niezdrowe gdyż zawierają trujące metale ciężkie które dostają się do ich organizmów z zatrutych wód!

Każdy kto ulegnie przedstawionej propagandzie, może pożegnać się ze zdrowiem! Jeśli brak witaminy D3 ujawni się u niego w postaci nadciśnienia tętniczego, to zdemoralizowani lekarze (nie podejmując nawet próby ustalenia przyczyny nadciśnienia) rozpoczną „leczenie” (likwidujące objawy), lekami mającymi dziesiątki działań ubocznych. Po wielu latach przyjmowania takich leków zdrowy człowiek (który unikał kąpieli słonecznych oraz odpowiedniej diety) staje się osobą przewlekle chorą! Cel działania koncernów farmaceutycznych zostanie tym samym wobec niego osiągnięty! Byłoby to jednak niemożliwe bez udziału w tym przestępczym procederze lekarzy!

Jeśli brak witaminy D3 ujawni się postaci jakiejś innej choroby, to będzie ona leczona tak samo jak nadciśnienie (czyli objawowo) przeróżnymi lekarstwami, co da skutek opisany wyżej. Przyczyna choroby (brak witaminy D3) nie zostanie usunięta, gdyż lekarze z reguły nie zlecają badania zawartości tej witaminy w krwi (co powinni robić rutynowo!), choć jest to badanie tanie i szybkie! Takie zaniechanie badań koniecznych by postawić właściwą diagnozę, nosi wszelkie znamiona przestępstwa lekarzy przeciwko zdrowi i życiu pacjentów!

Przejście większości lekarzy na stronę koncernów farmaceutycznych i ich zaangażowanie się w „przerabianie” ludzi zdrowych na przewlekle chorych, nie wróży niczego dobrego dla pacjentów. Jedynym dla nich ratunkiem pozostaje internet i zdrowy rozsądek.

Honoru polskiego środowiska lekarskiego broni samotnie dwóch medyków: lekarz internista- Hubert Czerniak, oraz doktor nauk medycznych, lekarz chirurg- Jerzy Jaśkowiak. Ich internetowe prelekcje powinien obejrzeć każdy komu własne zdrowie nie jest obojętne. Dr. J. Jaśkowiak został pozbawiony prawa wykonywania zawodu, zaś dr H. Czerniak jest w trakcie podobnej procedury. Obaj „podpadli” mafii farmaceutycznej, obnażając jej przestępcze oblicze!

Jeśli ciągle chorujesz, masz nadciśnienie tętnicze, zbadaj sobie krew na zawartość witaminy D3. Badanie takie kosztuje ok 90 zł. Być może dla Twojego wyzdrowienia wystarczą pół godzinne kąpiele słoneczne każdego dnia, zaś w okresie jesienno- zimowym dieta bogata w ryby i jajka, uzupełniona tranem bądź witaminą D3. Z reguły (choć nie zawsze) uzupełnienie witaminy D3 do poziomu optymalnego, powoduje wyzdrowienie, bez konieczności przyjmowania jakichkolwiek leków!


  1. Z powodu raka skóry, w roku 2017 umarło w słonecznej Grecji 463 osoby, co stanowiło 0,43% wszystkich zgonów. W tym samym czasie w pochmurnej Norwegii zmarło na raka skory 411 osób, co stanowiło 1,21% wszystkich zgonów. Więcej danych statystycznych tutaj: https://www.worldlifeexpectancy.com/pl/croatia-skin-cancers


Anthony Ivanowitz

05.02.2019r.

Www.pospoliteruszenie.org