Larum grają, czyli magnetyczna śmiercionka!

Trwa III światowa wojna, tym razem biologiczna. W jej wyniku kilka milionów ludzi straciło już życie, kilkanaście milionów zostało pokaleczonych i zginie w najbliższym czasie.


Agresor (żydowska oligarchia finansowa, na której usługach są rządy większości państwa na świecie) używa broni biologicznej, którą nazywa ...szczepionkami, choć preparaty te nie mają ze szczepionkami nic wspólnego!


Zdecydowana większość ludzi na świecie nie zdaje sobie sprawy, że wojna taka trwa i święcie wierzy propagandzie agresorów, że wprowadzane im do organizmów „szczepionki” uchronią ich przed ….grypą, na którą chorują od dziesiątków lat! Dobrowolnie miliony ludzi pozwoliło wpuścić sobie do organizmów „nie wiadomo co” i „nie wiadomo po co”!


Ujawniane ostatnio informacje sugerują w jaki sposób agresor pozbędzie się ze świata żywych -osoby zaszczepione.

W internecie pojawiło się dziesiątki filmików pokazujących, że tuż po zaszczepieniu w miejscu wkłucia, pojawia się ….obszar magnetyczny, który przyciąga przedmioty metalowe.

(więcej tutaj: https://perma.cc/E54C-Q7L6 )


O czym to może świadczyć? Ano o tym, że „szczepionka” zawiera jakiś płyn ferromagnetyczny (czy może jakiś proszek o bardzo małej granulacji) , który w miejscy wszczyknięcia wytwarza silne pole magnetyczne. Po jakimś czasie „czynnik ” ten rozchodzi się po całym organizmie wraz z płynami ustrojowymi i efekt magnetyczny znika!

Każdy materiał magnetyczny jest podatny na pole elektromagnetyczne i zmieniając parametry tego pola można ten materiał umieścić w dowolnej części ludzkiego ciała! Na przykład „przetransportować” ów materiał do mózgu i tam spowodować blokadę naczyń krwionośnych!

W jaki sposób sterować materiałem magnetycznym umieszczonym w organizmach ludzkich poprzez szczepionki?

W bardzo prosty! Trzeba wytworzyć silne pole elektromagnetyczne (na krótki czas) i poddać ludzi działaniu tego pola. Silne pole elektromagnetyczne „przetransportuje” materiał magnetyczny w odpowiednie części ciała (jakie? To wiedzą tylko twórcy tej broni), tam utworzy się „zakrzep” który doprowadzi do śmierci.

Jak na krótki czas wytworzyć silne pole elektromagnetyczne? Poprzez nadajniki telefonii komórkowej 5 G. Przypomnę, że konstrukcja tych nadajników pozwala na krótki czas zwiększyć ich moc 100 razy! Czyli zapewne do takiej wielkości aby materiał magnetyczny umieszczony w ludzkim ciele dotarł tam gdzie trzeba i zrobił swoje!


A może być jeszcze prostszy mechanizm! Załóżmy, że materiałem magnetycznym umieszczonym w szczepionce jest żel który tężeje i zwiększa swoją objętość pod wpływem promieniowania elektromagnetycznego.

Żel ten krąży w układzie krwionośnym człowieka nie czyniąc mu krzywdy do czasu aż człowiek wejdzie w strefę podwyższonego promieniowania elektromagnetycznego. Dla przykłady pod linię wysokiego napięcia, w pobliże masztu telefonii komórkowej, albo do pomieszczenia gdzie jest dużo odbiorników i nadajników telewizyjnych, radiowych, itp. Wówczas krążący w jego układzie krwionośnym żel zaczyna zwiększać swoją objętość blokując żyły i tętnice. Człowiek ginie wykazując objawy zakrzepicy!

Ta hipoteza znajduje potwierdzenie w bardzo licznych przypadkach poszczepiennych zakrzepic w naczyniach krwionośnych mózgu.

Prawie każdy dorosły człowiek posiada telefon komórkowy z którego korzysta nawet kilka godzin dziennie. Jeśli w jego krwioobiegu znajdzie się żel magnetyczny zwiększający swoją objętość pod wpływem promieniowania elektromagnetycznego, to największa intensywność tego promieniowania zogniskuje się na naczynia zlokalizowane w mózgu, gdyż telefon jest trzymany przy uchu! Stąd zatory w naczyniach mózgowych!


Jeśli moja teoria jest słuszna, to agresor będzie sukcesywnie mordował zaszczepionych ludzi, zwiększając moc nadajników 5 G. Będzie to czynił w takich okresach aby ogromną ilość zgonów przypisać kolejnym „falom” pandemii!

Nieświadomi zaszczepieni ludzie będą też sami prowokować nieszczęście przebywając w miejscach o dużym promieniowaniu elektromagnetycznym, albo długo rozmawiając przez telefony komórkowe!


Zostało bardzo mało czasu aby zweryfikować przedstawioną hipotezę. Jeśli faktycznie „szczepionki” zawierają jakiś komponent magnetyczny, to moja teoria jest na 100% pewna.Apeluję do polskich naukowców, lekarzy i inżynierów (zwłaszcza tych wyszczepionych) : natychmiast zweryfikujcie napływające z całego świata informacje o jakimś czynniku magnetycznym obecnym w szczepionkach!

Musicie ten czynnik zidentyfikować oraz opracować technologię jego usuwania z organizmu ludzkiego. Jeśli tego w krótkim czasie nie zrobicie- zginiecie! Możecie liczyć tylko na siebie, rząd III RP jest zbrojnym ramieniem agresorów!


Trzeba też natychmiast zablokować nadajniki 5G, albo wyłączyć możliwość zwiększania ich mocy do maksymalnej!

Wasze życie być może wisi na włosku!


Zorganizujcie się i działajcie, walczycie o życie!Anthony Ivanowitz

28.05.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org