Niezwykły sukces szczepieńW dniu 11.lipca 2021r zaszczepił się na covid-19 ...Adolf Hitler. Stosowny certyfikat wystawiono mu 24 października 2021 o 18:08:26 i jest on ważny do 26 maja 2023. Ostatnią ( i jedyną) dawkę szczepionki Hitler przyjął 11 lipca 2021 i była to szczepionka AstraZeneca.

(https://nczas.com/2021/10/27/adolf-hitler-sie-zaszczepil-i-dostal-wazny-polski-certyfikat-covidowy/ )

Dlaczego jako miejsce szczepień Hitler wybrał Polskę? Zapewne ma on wielkie zaufanie do rządu III RP, który pełnymi garściami czerpie z dorobku politycznego wodza III Rzeszy, zwłaszcza w zakresie łamania praw człowieka i deptania postanowień Konstytucji!


Jednak dla uzyskanie całkowitej pewności zabezpieczenia się przed zachorowaniem na covid-19, Hitler zaszczepił się wcześniej we Francji i uzyskał i tam stosowny certyfikat. Francuska wersja również posiada działający kod QR, który w teorii jest ponoć niemożliwy do podrobienia.


„Zaszczepienie” się Hitlera zarówno w Polsce jak i we Francji to efekt pracy zdolnych hakerów.


Autor polskiego certyfikatu covidowego Adolfa Hitlera twierdzi, że za 300 dolarów może takich certyfikatów wystawić więcej. Certyfikat dla Hitlera stworzył dlatego, że inny internauta nie wierzył mu, że będzie potrafił zrobić coś takiego.


Jednak podwójne zaszczepienie się Hitlera nie na wiele się zdało, co prawda nie zachorował na covida ale zmarł śmiercią samobójczą w roku 1945, być może z rozpaczy, że jego idee („wiecznie żywe”) zostały zawłaszczone przez jakiś „globalistów” którzy realizują je krok po kroku nie informując ludności świata, że ich autorem jest Adolf Hitler!


Zaszczepienie się Hitlera jest bardzo dobrą informacją. Skoro można było zaszprycować Adolfa choć jest on już starym nieboszczykiem, to tym bardziej będzie można zaszprycować (fikcyjnie) każdego!

Tym prostym sposobem, dzięki zdolnym hakerom, każda osoba w Polsce i na świecie , kobieta czy mężczyzna, stara czy młoda, wysocy i niscy, grubi i chudzi, ludzie partyjni i bezpartyjni, żywi i umarli...itp będzą posiadać paszport kowidowy!

Wojnę depopulacyjną wygrają za nas...hakerzy! Byłby to piękny koniec zbrodniczego szaleństwa, osiągnięty prawie bez walki!

Hakerzy całego świata: pokażcie co potraficie!


Anthony Ivanowitz

27.10.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org