Grypa powróciła


Osobnik nazwiskiem Niedzielski (zdaniem posła Brauna niedoszły wisielec, ale póki co jeszcze minister) oświadczył, że mamy 100 tysięcy zachorowań na grypę tygodniowo, a na covid- 8 tysięcy! (https://nczas.com/2021/10/06/niedzielski-przyznal-mamy-ponad-100-tys-zachorowan-na-grype-tygodniowo-a-na-covid-19-8-tys/ )


Ki czort? Toż grypa przestała istnieć jakieś rok temu i wszelkie zachorowania powodował covid! Jak ten fenom medyczny wyjaśnić?

Otóż nie jest to żaden fenomen medyczny tylko propagandowy szwindel: przed erą powszechnych szczepień, każda grypa była diagnozowana jako kowid, gdyż za takie fałszowanie statystyk zdrowotnych lekarzom płacono, a ci jak to powszechnie wiadomo za nawet niewielkie pieniądze są skłonni dać się psu wyruchać! Więc cóż to dla nich fałszować statystyki czy mordować ludzi respiratorami czy szczepionkami, jeśli za to płacą?

Ale po „wyszczepieniu” prawie 20 mln naiwnych Polaków, zaczęli oni masowo chorować na chorobę którą można zdiagnozować zarówno jako kovid jak i grypę, gdyż jest to po prostu ta sama choroba tylko inaczej nazywana, czyli poczciwa, znana nam od tysiącleci...GRYPA!


Co więc zrobili rządowi kłamcy i naganiacze szczepionkowi? Nakazali lekarzom aby osoby zaszczepione z objawami grypy klasyfikować jako chore na grypę, zaś osoby nie zaszczepione z takimi samymi objawami, diagnozować jako chore na covid, za pomocą całkowicie lipnych testów!


Ten prymitywny szwindel mający ukryć bezwartościowość tak zwanych szczepionek, ujawnił jednak prawdziwą skalę zachorowań poszczepiennych!


Jeśli podany przez Niedzielskiego trend zachorowań osób „wyszczepionych” utrzyma się, to jak co roku zachoruje w Polsce na grypę jakieś 3,5 -4 mln osób, w tym zdecydowana większość osób w pełni zaszczepionych! Z pośród nich umrze ok. 150 osób, gdyż taka jest statystyczna śmiertelność roczna grypy. Oczywiście osobom które umrą na inne choroby będą „dopisywać” kowida, o ile nie były one „wyszczepione”.

Oszuści rządowi i medialni będą łgać, że szczepienia chronią przed zachorowaniem na kovida, ale niestety nie chronią przed grypą!

Na ten prymitywny szwindel być może da się nabrać jakaś wyjątkowo naiwna grupa ludzi i właśnie dla nich sprowadzono 5 mln szczepionek na...grypę!

Zapewne jest to ta sama trutka na szczury, co szczepionki na covid i zapewne po wyszczepieniu da podobne objawy.

A jakie będą to objawy, o tym dowiemy się niebawem, gdy „szczepionki” zaczną działać w sposób dla nich zaprojektowany.

Grypa to może być najłagodniejsza forma powikłania poszczepiennego i zapewne nie takich „powikłań” oczekują krajowi i światowi fachowcy od depopulacji!


Prowadzone przez wielu niezależnych naukowców na całym świecie badania składu chemicznego szczepionek pokazują, że ich projektanci dołożyli wszelkich starań, aby któraś z wielu trucizn zawartych w „preparatach” zadziałała zgodnie z planem!


Anthony Ivanowitz

06.10.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org