Epidemia i pandemia bezobjawowa, czyli witamy u czubków!


Kto, kiedy, w jakim kraju i jakim laboratorium wyizolował wirusa cowid-19?
To jest pytanie kluczowe! Jeśli nikomu się nie udało wyizolować tego wirusa, to skąd wiadomo, że on istnieje? Skąd wiadomo jak go szukać, skoro nie wiadomo czego szukać?
Skąd wiadomo, że chorobę podobną w objawach do grypy wywołuje wirus, jak nikt tego wirusa nie odnalazł? (nie wyizolował)
Wyizolowanie wirusa jest podstawą w nauce wirusologii. Oparta jest ona na 4 postulatach Kocha: po pierwsze wirus należy wyizolować. Następnie wyizolowanym wirusem należy zarazić następnego człowieka (albo zwierzę). Jeśli po zarażeniu następnego człowieka otrzymamy u niego takie same objawy jak u osoby od której wyizolowano wirusa, to jest to wskazanie na poprawne wyizolowanie wirusa. Dopiero po wyizolowaniu wirusa i po zweryfikowaniu, że to "ten" wirus jest odpowiedzialny za chorobę, można przystąpić do opracowywania testów, leków, itp.
W przypadku medialnego "koronawirusa" nic takiego nie nastąpiło!
Nikt nie wyizolował wirusa cowid-19, więc w świetle nauki nie ma żadnych podstaw do jakichkolwiek spekulacji czy działań!


1. Nikomu na świecie nie udało się wyizolować koronawirusa covid- 19. Jeśli go nie wyizolowano to skąd pewność, że on w ogóle istnieje?
2. Nie ma żadnych wiarygodnych testów na wykrycie wirusa covid-19, gdyż wirus ten nie został wyizolowany, a co za tym idzie nie wiadomo "czego szukać"
3. Stosowane obecnie "testy" nie wykrywają żadnego wirusa, tylko drobny fragment DNA, który może być obecny w dziesiątkach żywych komórek. Twórca "testu" i jego producenci informują w ulotkach informacyjnych, że nie nadaje się on do celów diagnostycznych, lecz tylko naukowych. Ulotkę taką pokazał na kanale youtube Jerzy Zięba!
Ile warte są te "testy" pokazały badanie w Tanzanii. Przy pomocy "testów" wykryto koronaworusa w owocach awokado, u kozy i innych zwierząt i owoców!
4. Ani w Polsce ani nigdzie w Europie NIKT nie zmarł na "koronawirusa"!
Wszystkie ofiary "koronawirusa" zmarły faktycznie na inne poważne choroby towarzyszące (rak, sepsa, cukrzyca, itp). Wszystkie te zgony "przypisano" koronawirusowi, żeby siać panikę!

Ludzie którzy poumierali w Polsce (rzekomo) na koronaworusa, byli (średnio) w wieku ....średniej długości życia w Polsce!
Mówiąc inaczej: koronawirus (jeśli istnieje) nie obniżył średniej długości życia w Polsce, ludzie żyją (średnio) tyle samo przed pandemią jak i w czasie pandemii!
Czy w czasie pandemii w Polsce wzrosła liczba zgonów w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku, dwóch, czy trzech lat? Nic takiego nie nastąpiło, wręcz przeciwnie: liczba zgonów spadła!
Więc cóż to za epidemia w wyniku której mniej ludzi umiera niż przed epidemią, a ci co umierają są statystycznie w wieku średniej długości życia w Polsce?
Taka epidemia i pandemia bezobjawowa, jak schizofrenia bezobjawowa w ZSRR!

Anthony Ivanowitz

22.05.2020r.

Www.pospoliteruszenie.org