Emigranci

 

 

   Fala emigrantów z Bliskiego Wschodu zaskoczyła polityków (i społeczeństwa) Zachodniej Europy. Zaskoczenie wynikało z tego, że  emigranci  pchają się „drzwiami i oknami” do krajów  które (teoretycznie) powinni omijać z daleka!

   Dokąd bowiem zmierza setki tysięcy uchodźców   z Syrii, Libii, Iraku i Afganistanu? Oni „szturmują” Niemcy, Francję, Anglię oraz inne państwa  których wojska  skutecznie zaprowadziły  w ich rodzinnych państwach....demokrację!

    Amerykańska doktryna krzewienia demokracji  zakłada, że  demokratyczny system polityczny najlepiej służy...nieboszczykom!  Sojusznicy USA w Europie podzielają ten pogląd, toteż tylko w samym Iraku  (w wyniku zbrojnej napaści wojsk NATO) na demokrację „nawrócono” ponad milion martwych Irakijczyków, a przecież w „temacie” krzewienia demokracji ani USA ani jego sojusznicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

    W innych zacofanych cywilizacyjnie państwach arabskich takich jak Syria czy Libia, „nawracanie” na demokracje trwa pełną parą, zaś miejscowych entuzjastów tego systemu z każdym dniem lawinowo przybywa co bardzo cieszy firmy pogrzebowe, oraz rzecz jasna polityków USA i Unii Europejskiej!!

   Cel jaki chcą osiągnąć  państwa koalicji  amerykańsko- europejskiej w państwach Bliskiego Wschodu jest taki, aby każdego Araba albo „przerobić” na nieboszczyka (czyli zwolennika demokracji), albo też  uczynić z niego uchodźcę co daje nadzieję, że utopi się on w morzu Śródziemnym uciekając tratwą  do Grecji, albo Włoch. Tym sprytnym sposobem (i tanim kosztem, bo bomby i rakiety kosztują!)  następni zwolennicy demokracji doświadczają uroków tego systemu, „wylegując” się na plażach Grecji.

   Jednak w najczarniejszych nawet snach jednego politycy Unii Europejskiej nie przewidzieli! Tego mianowicie, że uciekając przed bombami zrzucanymi im na głowę przez dzielne wojska amerykańskie, francuskie, czy angielskie, skierują się oni do państw które chciały ich wszystkich pozabijać,  czyli uczynić zwolennikami demokracji!

   Z jakiś tajemniczych powodów, rządy państw Unii Europejskiej wstrzymują się z zabijaniem uchodźców na swoim terytorium, choć nie miały żadnych oporów aby tak czynić w ramach krzewienia demokracji na terytorium Syrii, Iraku czy Libii !

   Jednak to się może w każdej chwili zmienić! Rząd Niemiec (kierując się historycznym odruchem) skierował grupę syryjskich uchodźców do  chwilowo nieczynnego obozu koncentracyjnego w Buchenwaldzie i poinformował, że nowi lokatorzy obozu bardzo sobie to miejsce chwalą. Podobno nawet jakiś nadgorliwy niemiecki urzędnik zamówił w zakładach chemicznych Cyklon B, jednak pogłoski te nie zostały oficjalnie potwierdzone!

   Dlaczego uchodźcy wybrali na kraje  osiedlenia państwa swoich oprawców?  W europejskich „wolnych mediach” trwa na ten temat ożywiona debata. Jedni twierdzą, że tak zwani „uchodźcy” to w istocie islamscy  terroryści którzy przybyli do Niemiec, Francji i Anglii  w tym celu aby się zemścić i urządzić Europejczykom takie samo piekło jakie oni wyrządzili narodom Bliskiego Wschodu!

   Inni uważają, że uchodźcy przybyli do Europy po   tak zwany „socjal”,  (czyli zasiłki  dla bezrobotnych), gdyż pracować nie zamierzają.

   Bez względu na to kto ma rację, zemsta Arabów będzie okrutna!  Państwa Unii Europejskiej (niczym stado baranów prowadzonych na rzeź) z  otrzymanej lekcji nie wyciągnęły żadnych wniosków i w samobójczym pędzie nadal wspierają  militarne awanturnictwo USA na Bliskim Wschodzie, co w krótkiej perspektywie przeniesie koszmar wojny domowej na ich własne terytorium!

    Społeczeństwa Europy zapłacą  wysoką cenę za brak umiejętności wyłonienia elit politycznych reprezentujących interesy narodowe swoich obywateli!

Anthony Ivanowitz

22. września. 2015r.

www.pospoliteruszenie.org