Dzieciorób Kijowski, znany z niepłacenia alimentów, broni demokracji w Polsce

 

 

   Do niedawna byłem przekonany, że  mężczyźni którzy nie płacą alimentów zasądzonych przez sądy  swoim dzieciom,  (za co wielu z nich przebywa w więzieniach w towarzystwie rowerzystów których policja przyłapała  na jeździe po pijaku) to osoby niezaradne życiowo w dziedzinach innych niż robienie dzieci. Jednak ostatnie wydarzenia polityczne zmieniły moją opinię na ten temat.

   Prasa wytropiła, że pan Kijowski (którego nieznana ręka wystrugała z banana  na przewodniczącego Komitetu Obrony Demokracji)  zalega z płaceniem alimentów na swoje liczne potomstwo  na kwotę ...80 tysięcy złotych. (z odsetkami ponad 100 tysięcy zł)  Dlaczego ten Pan  bryluje na michnikowskich salonach jako obrońca demokracji, a nie przebywa w zakładzie karnym w towarzystwie pechowych rowerzystów, tajemnica to wielka, którą znają zapewne tylko ci którzy wystrugali go z banana na ludowego trybuna.

   Postawa pana Kijowskiego zmieniła moje postrzeganie  obywateli uchylających się od płacenia alimentów. Nie są to (jak mi się wydawało wcześniej) osoby niezaradne życiowo w dziedzinach innych niż robienie dzieci! To są złośliwe szuje, które nie tylko nie płacą na swoje dzieci, ale gotowi   rozwalić polską demokrację, aby te dzieci nie otrzymały pieniędzy od Państwa.

   Przecież gdy PIS zrealizuje swoją obietnicę wyborczą  wypłacania rodzinom 500 złotych na każde dziecko, to była żona pana Kijowskiego (czy może konkubina, kto go tam wie) będzie otrzymywać  od Państwa ok. 2000  zł miesięcznie, gdyż ten słynny już dzieciorób spłodził czworo dzieci  które ani myśli finansować!!

  Motywy działania Przewodniczącego  Komitetu Obrony Demokracji  są więc wyjątkowo parszywe.  On chce rozwalić system polityczny państwa, aby tylko jego była partnerka i  dzieci których narobił  bez opamiętania, nie otrzymały  zapomogi, którą PIS obiecał wypłacać! 

 To ci dopiero gagatek! Skoro on sam nie płaci alimentów, to uwija się jak w ukropie (organizując uliczne zadymy), aby  te dzieci odciąć od innych źródeł finansowania!  Niech pomrą z głodu, Kijowski narobi gromadę następnych dzieci!!

  Chciałbym zobaczyć miny tych pożytecznych idiotów których Kijowski wyciągnął na ulice w obronie demokracji. Czy  już macie świadomość, że różne Kijowskie, Materny i  Petru  wystrychnęli was na dudka ( a wcześniej  wydudkali na strychu), czy też może z uporem durnego bęcwała dalej będziecie  „bronić demokracji”  w której niejaki Kijowski  może bezkarnie głodzić własne dzieci!?