Apel do uczniów polskich szkółDroga młodzieży!W najbliższych dwóch tygodniach będziecie obiektem chamskiej, kłamliwej propagandy rządowych naganiaczy szczepionkowych, którzy będą chcieli skłonić Was do tego abyście się „wyszczepili”, zaś wasi rodzice aby wyrazili na to zgodę!


Jeśli dacie się oszukać i „wyszczepić”, będzie to Wasz największy błąd w życiu! Celem szczepień nie jest troska o wasze zdrowie (jak to bezczelnie oszukują Was naganiacze szczepionkowi), lecz przeciwnie: pozbawienie Was zdrowia, a głównie uczynienie Was bezpłodnymi jak już dorośniecie! Przy „okazji” szczepień wielu w Was może zostać okaleczonych, albo nawet zostanie uśmierconych!


Takie akcje były już prowadzone wcześniej w wielu krajach: w Indiach i Pakistanie gdzie szczepionkami sparaliżowano 500 tysięcy dzieci, w Kenii gdzie „szczepionkami” uczyniono bezpłodnymi 2,3 mln kobiet i dziewczynek, na Filipinach, w Meksyku oraz w Nikaragui.

Przeczytajcie ten artykuł: http://pospoliteruszenie.org/zbrodnia%20na%20dzieciach.htmlPomyślcie:


  1. Skoro dzieci i młodzież nie chorują na grypę (zwana teraz kowidem) to w jakim celu chcą Wam wpuścić do ciał „szczepionki” , które nie są żadnymi szczepionkami, tylko „płynami” o nieznanym składzie chemicznym i nieznanym działaniu w długim okresie? Gdzie tu logika?

  2. Skoro dzieci i młodzież nie przenoszą wirusów grypy na osoby starsze od siebie, to argument żeby się szczepić dla innych (dla dziadka, dla babci, itp), jest następnym ordynarnym kłamstwem.

  3. Na świecie istniej kilkadziesiąt bardzo groźnych dla zdrowia i życia chorób zakaźnych, takich jak:

    wirusowe zapalenie opon mózgowych, ospa, odra , różyczka, pryszczyca, wirusowe zapalenie wątroby, malaria, bąblownica, wścieklizna, kiła, rzeżączka, dur wysypkowy, ziarnica weneryczna, cholera, dur brzuszny, gardioza, dżuma, bruceloza, krztusiec, gruźlica, gorączka denga, AIDS, włośnica, wągrzyca i dziesiątki innych chorób zakaźnych!

    Pomyśl młody człowieku: dlaczego nikogo nie interesuje czy nie jesteś chory na jedną z wymienionych chorób, tylko chcą cię „wyszczepić” na chorobę na którą ani Ty ani Twoi rówieśnicy nie zachorują, a jeśli nawet ktoś z Was zachoruje, to wyzdrowieje bez problemu w ciągu kilku dni, gdyż są skuteczne leki leczące grypę! (zwaną teraz kowidem).


Pamiętaj młody człowieku: Twoim największym skarbem jest zdrowie! Jeśli je stracisz, Twoje życie stanie się koszmarem!

Choroba na którą chcą cię „wyszczepić” nie jest dla Was młodych groźna, praktycznie prawie nikt z Was na nią nie zachoruje! A te nieliczne jednostki które zachorują, wyzdrowieją nawet bez użycia jakichkolwiek leków, gdyż grypa mija samoistnie i nie wymaga leczenia w zdecydowanej większości wypadków.


Droga młodzieży! Przyszło Wam żyć w okrutnym i zbrodniczym świecie!

Niestety nie możecie ufać wielu osobom dorosłym, którzy dla realizacji własnych niecnych, podłych i zbrodniczych celów są gotowi narazić na szwank Wasze życie i zdrowie!


Wielu z Waszych rodziców zostało ogłupionych i uwierzyło „na słowo” rządowym naganiaczom szczepionkowym i w dobrej wierze będzie chciało Was „wyszczepić”!


Przed Wami najważniejszy egzamin w życiu: jeśli go zdasz i odmówisz „wyszczepiania” - nic złego ci się nie stanie! Jeśli zgodzisz się na „wyszczepianie” - Twoje życie, zdrowie i przyszłość rysują się w czarnych barwach!


Nie bądź głupi, nie pozwól się okaleczyć okrutnym i bezwzględnym ludziom!

Niestety, krwiożercze bestie w ludzkiej skórze otoczyły Was ze wszystkich stron i próbują skrzywdzić na całe życie!

NIE DAJ SIĘ, wystarczy że odmówisz „wyszczepienie” a „człekopodobne” bestie będą wobec Ciebie bezsilne!
Anthony Ivanowitz

02.09.2021r.

Www.pospoliteruszenie.org