Koronaświry. Cytaty hańby

Książka Agnieszki Wolskiej i Piotra Szlachtowicza
Magdalena Środa, profesor Etyki na Uniwersytecie Warszawskim,2 października 2021 r. publikuje na swoim koncie na Facebooku taką treść: „Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”
Ta sama "profesor" w tym samym wpisie bulgocze: 

„Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo » zdrowie to prywatna sprawa«; sprzedają przy okazji książki w rodzaju » Protokoły mędrców pandemii«. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą, tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przecież przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu…)”.

Jarosław Kaczyński – prezes Prawa i Sprawiedliwości, wicepremier w gabinecie Mateusza Morawieckiego, na wyjazdowym posiedzeniu klubu w Przysusze:
"..Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu”

W rozmowie z dziennikarzami, Piotrem Witwickim i Marcinem Fijołkiem, mówił: „Wiem, że mamy w klubie antyszczepionkowców, że sami nie jesteśmy w stanie tego (ustawy o kontroli paszportów covidowych przez pracodawców) przegłosować, przy tak kruchej większości. Liczymy tu na opozycję. Realia – także te polityczne – trzeba brać pod uwagę, ale ja jestem zwolennikiem tego, by pójść na całość, biorąc nawet ryzyka polityczne i osobiste”.

„Liczba kar i różnego rodzaju wskaźniki kontroli – to wszystko rośnie, ale ten poziom nie zapewni tego, by w miarę bezboleśnie wprowadzić sprawdzanie certyfikatu i wyłączenie ludzi niezaszczepionych lub nieprzetestowanych z części funkcji w społeczeństwie”.

Władysław Kosiniak-Kamysz – prezes PSL: „Ja bym powiedział tak: jeżeli ktoś się zaszczepi, to nie będą go obowiązywały żadne lockdowny, będzie mógł normalnie funkcjonować”.

 „jeżeli ktoś się nie zaszczepi, to będzie mieć lockdown całkowity”.

Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski: „wszyscy powinni do tych szczepionek bardzo mocno namawiać: politycy, ludzie kultury, sportowcy, a przede wszystkim medycy”.

Tomasz Dominik Trela – Sojusz Lewicy Demokratycznej: „Antyszczepionkowcy to bestie w ludzkim ciele”. Te „bestie antyszczepionkowe powinny być lokalizowane, aresztowane i osądzane. Igranie ze zdrowiem i życiem naszych rodaków jest po prostu nieludzkie!”.

Włodzimierz Czarzasty:
„Absolutnie trzeba wprowadzić kilkanaście twardych zasad, np. zamiast lockdownu należy wprowadzić ograniczenia dla niezaszczepionych, należy wprowadzić obligatoryjne szczepienia, np. nauczycieli oraz służby zdrowia oraz należy wprowadzić obligatoryjne testowanie dzieci i poszczególnych grup zawodowych 2 razy w tygodniu”.

Sławomir Neumann – polityk oraz przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, następnie KP PO – Koalicja Obywatelska w latach 2015-2019:
„Osoby niezaszczepione, czyli bez paszportu covidowego, nie powinny mieć możliwości wchodzenia do miejsc publicznych, jeżeli nie mają negatywnego testu. (…) Osoby, które nie chcą się szczepić, muszą być świadome tego, że być może nie będą mogły korzystać ze wszystkich publicznych miejsc, bo są zagrożeniem”.

Dziesiątki innych cytatów hańby znajdziecie Państwo w książce Agnieszki Wolskiej i Piotra Szlachtowicza. 

Autorzy tych cytatów nie tylko skompromitowali się wychodząc na skończonych durni ale są również współodpowiedzialni za ludobójstwo Polaków: 250 tysięcy zgonów z powodu zamknięcia służby zdrowia, ogrom zgonów poszczepiennych i powikłań zdrowotnych, to też ich dzieło!

To są kanalie które unikną odpowiedzialności karnej, ale nie powinni uniknąć ludzkiej pogardy i społecznego odrzucenia!
Niestety nie spotkają ich żadne sankcje karne ani jakiekolwiek nawet drobne przykrości,  gdyż Polacy mają pamięć dobą ale krótką! Przecież nic się nie stało!

Anthony Ivanowitz
14.10.2023r.
www.pospoliteruszenie.org