Cygan idzie przez wieś tylko raz, czyli dlaczego Szwedzi nie dali się nabrać globalnym oszustom szczepionkowym?W roku 2009 Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię świńskiej grypy. Mechanizm tamtego oszustwa był bliźniaczo podobny do obecnego - pandemii i epidemii Covit-19. I wtedy i obecnie chodziło (między innymi) o to samo: okraść całe narody metodą na wirusa, wcześniej siejąc panikę o śmiertelnym zagrożeniu jaki ten wirus stanowi.

Szajka oszustów którym przewodziła wtedy (i przewodzi obecnie!) Światowa Organizacja Zdrowia, postawiła sobie za cel zmuszenie rządów państw na całym świecie do wprowadzenia przymusowych szczepień na świńską grypę szczepionkami wyprodukowanymi przez różne koncerny farmaceutyczne, będące w przestępczej zmowie z tą organizacją.

Plan nie do końca się powiódł: tylko Szwecja wprowadziła obowiązkowe szczepienia przeciwko świńskiej grypie, inne państwa zakupiły szczepionki w ogromnych ilościach, ale obowiązku szczepień nie zaprowadziły.

W efekcie koncerny farmaceutyczne zarobiły miliardy dolarów dostarczając rządom państw szczepionki, które ostatecznie zostały prawie w całości zniszczone, gdyż nie było chętnych do szczepień!

Wyjątek stanowiła Szwecja. Rząd tego państwa (zapewne skorumpowany przez mafię farmaceutyczną) wprowadził obowiązkowe szczepienia przeciwko świńskiej grypie, zmuszając swoich obywateli do poddania się szczepieniom. W rezultacie tego przymusu zaszczepiono 60 % Szwedów.

Skutki zdrowotne tych przymusowych szczepień były katastrofalne! Już po kilku tygodniach od zaszczepienia, pojawiły się wśród dzieci pierwsze przypadki narkolepsji: nieuleczalnej choroby neurologicznej objawiającej się niekontrolowanym zasypianiem w ciągu dnia. Napady choroby mogą pojawiać się kilkanaście razy w ciągu dnia (chory osuwa się na podłogę i zasypia na kilka minut, tracąc w tym czasie świadomość) , czyniąc z człowieka dożywotniego inwalidę gdyż kolejnych ataków nie da się przewidzieć i mogą one stanowić śmiertelne zagrożenie dla życia, jeśli człowiek zaśnie w trakcie wykonywania jakiejś czynności.

Z oficjalnych informacji podawanych przez rząd Szwecji wynika, że zachorowało ok. 600 dzieci. Taka liczba ofiar szczepień wynika z przyjętej przez rząd Szwecji zasady, że uznaje się za ofiary szczepień tylko przypadki narkolepsji które pojawiły się w okresie do dwóch lat od momentu zaszczepienia. Tym nieszczęśnikom którym zafundowano w szczepionkach nieuleczalną chorobę, rząd Szwecji wypłaca dożywotnie odszkodowania.

Problem polega jednak na tym, że narkolepsja jako skutek uboczny szczepień na świńską grypę pojawia się u osób zaszczepionych do dnia dzisiejszego!

Ofiary szczepień którym odmówiono wypłaty odszkodowań założyły stowarzyszenie, które w sądach szwedzkich i międzynarodowych walczy o odszkodowania, których wypłat odmawia rząd Szwecji.

Stowarzyszenie osób poszkodowanych przez szczepienia liczy kilka tysięcy ludzi, którzy mają w ręku mocny argument popierający ich roszczenia: z pośród dzieci nie zaszczepionych na świńską grypę, żadne z nich nie zachorowało na narkolepsję!

Gdy po takim tragicznym dla szwedzkiego społeczeństwa doświadczeniu, polegającym na dożywotnim okaleczeniu przez szczepionkowych bandytów tysięcy dzieci, „Cygan” chciał przejść przez wieś jeszcze raz – Szwedzi nie dali się nabrać na ten sam numer po raz drugi i pogonili oszustów, czego ci nie mogą im darować!

W efekcie Szwecja (podobnie jak i Białoruś) nie zastosowała żadnych nadzwyczajnych środków w „walce” z wirusem którego nie ma, gdyż nikomu na świecie nie udało się takiego wirusa wyizolować. Zarówno w Szwecji jak i na Białorusi nie dzieje się nic niepokojącego, podobnie jak i nic strasznego się nie stało w Polsce w roku 2009 i nic strasznego nie dzieje się obecnie. (odsyłam do mojego poprzedniego artykułu ) Przypomnę, że w czasie „epidemii” świńskiej grypy, ministrem zdrowia w Polsce była pani Kopacz, która nie uległa presji bandytów szczepionkowych, w wyniku czego Polska była jednym z nielicznych krajów który nie zakupił szczepionek na świńską grypę.

Ta decyzja pani Kopacz zjednała jej sympatię środowiska lekarzy na całym świecie, którzy wiedzieli, że świńska grypa to globalne oszustwo, podobne do obecnego: grypy covid-19.Antony Ivanowitz

01.07.2030r.

Www.pospoliteruszenie.org