Co dalej z nami będzie? Czyli jak zakończy się oszukana pandemia?Aby postawić jakąś sensowną prognozę "co dalej" trzeba sprecyzować jaki jest cel sztucznie wywołanego kryzysu. O co chodzi?
Cel pierwszy i najważniejszy: przejąć strategiczne na świecie firmy za bezcen,
poprzez wywołanie sztucznej paniki na giełdach światowych.
Ten cel został już osiągnięty. Być może finansowi grandziarze jeszcze pospekulują , aby dodatkowo okraść tak zwanych "giełdowych leszczy", jednak w zasadzie dalsze trwanie paniki nie jest w ich interesie, gdyż aby oni dalej zarabiali gospodarka światowa musi się kręcić!
Drugi cel: wymusić na rządach państw wprowadzenia przymusowych szczepień.

Przypomnę, że na grypie świńskiej (wywołanej w mediach światowych w roku 2009, w identyczny sposób jak obecnie) producenci szczepionek zarobili miliardy dolarów, choć tylko w Szwecji wprowadzono przymus szczepień. (tam zaszczepiono 60% populacji kraju)! W innych państwach nie udało się wprowadzić przymusu szczepień, więc ludzie olali szczepienia i 95% szczepionek zostało zniszczonych.
Ale za szczepionki zapłacono, więc grandziarze swoje zarobili bardziej humanitarnie niż w Szwecji, gdyż w Szwecji szczepionki wywołały groźne powikłania zwłaszcza wśród dzieci. Rząd szwedzki do tej pory wypłaca odszkodowania ludziom zatrutym szczepionkami, zaś stowarzyszenie osób poszkodowanych przez szczepienia nadal prowadzi batalie sądowe o dalsze odszkodowania.
(tutaj więcej na ten temat: http://zdaniemdocenta.neon24.pl/post/154328,czego-lewa-pandemia-nauczyla-szwedow-10-lat-temu )
Aby osiągnąć drugi cel, (czyli wprowadzenie przymusu szczepień) gebelsowskie media muszą nadal "podkładać do pieca" i siać panikę tak długo, aż rządy państw "zmiękną".
Ale za długo nie mogą, gdyż jest to sprzeczne z celem podstawowym: przyjęcie za bezcen dużego segmentu gospodarki światowej i czerpania z tego korzyści.
W krótkim czasie panika będzie stopniowo "zwijana", nawet jeśli przymusu szczepień nie uda się wprowadzić w skali całego świata.
Obecna "pandemia" pokazał wiele faktów dotychczas skrzętnie ukrytych, na przykład takich, że rządy państw światowych są tylko atrapą zaś politycy to tylko żałośni figuranci postawieni na fasadzie przez światowych grandziarzy finansowych. ( chlubnym wyjątkiem jest pan Łukaszenka, który okazał się jedynym niezależnym politykiem w Europie, reszta to kukiełki!).
Jeśli przymus szczepień zostanie wprowadzony, to cała ludzkość (zwłaszcza dzieci) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Przykład Szwecji z czasów tak zwanej świńskiej grypy pokazuje, że światowi grandziarze są gotowi pokaleczyć dowolną liczbę ludzi szczepionkami, byleby tylko okraść ich!
Co wówczas nam pozostaje?

Samoobrona taka jak podczas trucia dzieci szczepionkami na polio w Indiach i Pakistanie. Ludzie przerażeni skalą zgonów dzieci i ogromem powikłań, przy bierności rządu Indii, wzięli sprawy w swoje ręce i zastrzelili 8 szczepionkowców, reszta zdołała uciec.
Reasumując: w krótkim czasie finansowi grandziarze będą "zwijać" epidemię i pandemię, gebelsowskie media ogłoszą zwycięstwo rządów, zaś otumanione stado baranów poprosi o szczepionki.
Myślę, że pandemia zakończy się w ciągu 1 miesiąca, dalej jest to dla grandziarzy nieopłacalne.

Nie ma się czym martwić, ONI nas tylko okradną metodą na „wirusa” tak jak to już zrobili wcześniej w ten sam sposób, tylko inaczej nazywając swój szwindel: „grypą świńską”, „grypą ptasią”, dziurą ozonową, ocieleniem klimatu, itp., itd.
Na koniec link do kapitalnego wywiadu pani profesor Marii Doroty Majewskiej. Pani profesor jest światowej sławy neurobiologiem, dwukrotnie nominowanym do nagrody Nobla w dziedzinie medycyny, ma najwięcej cytowań w światowej literaturze medycznej w historii Polski.
https://dziecisawazne.pl/masowe-szczepienia-nie-sa-potrzebne-rozmowa-z-prof-maria-dorota-majewska/


Anthony Ivanowitz

www.posoliteruszenie.org

06.04. 2020r.