Bendom” pałować!

 

 

   W wywiadzie udzielonym  „Stokrotce” Monice Olejnik, Bolek- Lech Wałęsa wezwał aby nie cackać się uczestnikami demonstracji, tylko ich...pałować!

   Premier Tusk przestrzegł (w radiu RFM), że policjanci posiadają pałki  i zrobią z nich użytek, gdyby  demonstranci zaczęli protestować w czasie trwania  mistrzostw Europy w piłce nożnej.

   Pan Balcerowicz (w radiu RFM) nazwał demonstrantów....warchołami, a tych jak wiadomo z historii PRL-u należy pałować, najlepiej w tak zwanych „ścieżkach zdrowia”, co bardzo przypadło do gustu warchołom z Radomia w roku 1976.

   O ile wymienieni wyżej obywatele postulują aby demonstrantów pałować  rękoma funkcjonariuszy policji, to niejaki Stefan Niesiołowski  (poseł na Sejm, wybitny specjalista od pyskowania) zabrał się do pałowania...osobiście. Na początek napadł on na dziennikarkę która chciała przeprowadzić z nim wywiad. Ponieważ nie posiadał on przy sobie pały, więc jak na damskiego boksera przystało,  dziennikarkę tylko wyszarpał  i zrugał.

   Premier Tusk gdy tylko dowiedział się o bohaterstwie Niesiołowskiego, natychmiast nakazał mu aby ten przeprosił dziennikarkę. Domyślam się, że przeprosiny te bardziej skierowane mają być  do policji, niż do dziennikarki. Napadając na dziennikarkę, Niesiołowski  złamał prawo! Zamiast zatelefonować po policję aby to ona spałowała dziennikarkę, nie uczynił tego, tylko sam wymierzył sprawiedliwość, a takiej samowoli w państwie prawa realizującym zasady sprawiedliwości społecznej, się nie toleruje!

   Bendom” pałować -to pewne, gdyż każdy pasożyt  którego nieszczęśliwy żywiciel próbuje pozbyć się z organizmu, walczy  z warchołem który go żywi (a któremu jest to nie w smak) do upadłego!

    Bendom” pałować warchołów, jak za dobrych PRL-owskich czasów, zaś warchoły w najbliższych wyborach zagłosują na swoich „pałkowników”, bo tylko tyle posiadają rozumu: aby warcholić na ulicach, zaś później nadstawiać plecy do pałowania!!

 

Anthony Ivanowitz

19. maja. 2012r.

www.pospoliteruszenie.org