Jak Richards Rothschid testy na covida-19 opatentował w roku 2015
Coraz więcej faktów wskazuje na to, że ogólnoświatowa afera z tak zwaną „epidemią” koronawirusa covid -19, została w przestępczy sposób sfabrykowana i była przygotowywana od co najmniej roku 2015.

W telewizji internetowej pokazano skan patentu uzyskanego przez Richarda Rothschilda w 2015roku, na: metodę i system testowania wirusa ...covid-19. (źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QtDygI6CTeg 19:28 minuta programu).


Skąd w roku 2015 Rothschild wiedział, że pięć lat później wybuchnie „epidemia” koronawirusa, do której diagnozowania będą potrzebna testy, które on opatentował?

W efekcie rozpętania w mediach całego świata histerii o „epidemii” covida- 19, fabryki produkujące testy na podstawie licencji udzielonej przez Rothschilda sprzedały dziesiątki miliardów testów. Zarobiły one setki miliardów dolarów, z których większość musiała wylądować w kieszeni Rothschilda!

Ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia, a wpływy ze sprzedaży testów okazały się za małe, więc fabryki farmaceutyczne przygotowują się do przekrętu jeszcze większego; sprzedaży szczepionek na wirusa covid-19.

Ponieważ żaden ośrodek naukowy na świecie nie wyizolował wirusa covid-19 (a więc nie wiadomo czy on w ogóle istnieje poza testami Rothschilda), więc produkowanie szczepionek w sytuacji gdy nie wiadomo co wywołuje chorobę (czyli infekcję grypopodobną o łagodnym przebiegu), jest z medycznego punktu widzenia niewyobrażalnym absurdem!

Pomimo tego duża cześć „naukowców” i „lekarzy” popiera pomysł szczepień i bierze aktywny udział w propagandzie medialnej mającej utwierdzić ludzi w przekonaniu, że epidemia i pandemia są faktem z którym trzeba walczyć poprzez szczepienia, choć dane statystyczne z całego świata pokazują, że nie ma żadnej „epidemii” i „pandemii”! W czasie trwania rzekomej pandemii śmiertelność na świecie spadła, co nie przeszkadza medialnym skorumpowanym kurwom twierdzić co innego.

Ujawnienie patentu na metodę i system testowania wirusa covid-19, rodzi szereg pytań:

 1. Na jakiej zasadzie Rothschild wykorzystał w swoim patencie technologię PCR? Twórca tej metody musiał mu udzielić zgody. Dlaczego więc gdy testy PCR wypuszczono na rynek, Kary Mullis (twórca technologii PCR) publicznie oświadczał, że testy wykonywane w oparciu o jego technologię nie nadają się do celów diagnostycznych?
  Te oświadczenia Kary Mullisa było zapewne przyczyną jego śmierci, gdyż stanowił zagrożenie dla oszukańczego biznesu!
  2. Do ustalenia pozostaje w jaki sposób Rothschild i jego banda skłoniła do udziału w przestępczym biznesie prawie wszystkie rządy na świecie?
  Zapewne rządy te zostały skorumpowane na co wskazuje oświadczenie Łukaszenki, że proponowano mu prawie 1 miliard euro, żeby na Białorusi zrobił to samo co zrobił rząd Włoch w swoim państwie. Motyw gigantycznej korupcji potwierdza też przypadek Szumowskiego. W różnych formach otrzymał on kilkaset milionów niby na jakieś badania.
  3. Czy wobec tego gigantycznego spisku szatanów od Rothchilda wobec całej ludzkości- ludzkość wybroni się, skoro jest bezbronna?

  Medialna propaganda tak wyprała ludziom mózgi, że zdecydowana większość z nich dała się oszukać i ogłupić dziennikarskim kurwom oraz zdemoralizowanym i skorumpowanym lekarzom i naukowcom. Ci ogłupieni i oszukani ludzie stanowią śmiertelne zagrożenie dla normalnej mniejszości, gdyż nieświadomie wspierają działania bandy przestępców terroryzującym ludzi by ich okraść, zniewolić, a na koniec większość z nich unicestwić szczepionkami!!

  Anthony Ivanowitz

  10.10.2020r.

  Www.pospoliteruszenie.org


  (Więcej na temat bezwartościowych testów Rothschilda tutaj: http://pospoliteruszenie.org/Terror%20testy.html )