Alternatywna wersja wydarzeńPonieważ wszystkie światowe media będące we wiadomych rękach kłamią od ran do wieczora na temat wojny na Ukrainie, twierdząc zgodnie jakoby wojska rosyjskie zdobyły Ukrainę i oblegają Kijów, poniżej garść prawdziwych informacji obalających kłamstwa wrogów Ukrainy.


Sława Ukrainie, hierojom sława!

1. Wojska niezwyciężonej armii Ukrainy od kilku dni oblegają Moskwę. Rosjanie poddają się bez walki, uciekają w popłochu, porzucają sprzęt bojowy, zaś sprowadzani z Ukrainy Cyganie masowo kradną im czołgi. Niezależne media ukraińskie podają, że Cyganie ukradli już Rosjanom 380 czołgów i kradną dalej

  1. Niezwyciężona armia Ukrainy zniszczyła wszystkie rosyjskie lotniska tak, że rosyjskie samoloty które wystartowały nie mają już gdzie wylądować i są masowo wykradane przez Cyganów, już w powietrzu.

  2. Zniszczenie rosyjskich lotnisk odbyło się w wyniku użycia przez niezwyciężoną armię Ukrainy, ataku cybernetycznego. Ukraińscy informatycy tak zmienili ustawienia GPS, że rosyjscy piloci zbombardowali swoje własne lotniska biorąc je za ukraińskie. Związek ukraińskich Cyganów stanowczo zaprotestował, gdyż ukradzionych samolotów nie mają jak sprowadzić na ziemię.

  3. Żołnierze niezwyciężonej armii Ukrainy opracowali nową taktykę walki, łapią oni rosyjskich żołdaków i okręcają ich folią strecz. Wtedy taki żołdak już nie może walczyć i poddaje się. Prezydent Załęski apeluje do państw NATO i pilne zwiększenie dostaw folii, gdyż Cyganie i folię porozkradali, bo okręcają nimi ukradzione czołgi i samoloty, aby szabrownicy nie pokradli wyposażenia.

  4. Prezydent Putin który zbiegł do Korei Północnej zaapelował do niezwyciężonych wojsk Ukraińskich o utworzenie korytarza humanitarnego którym mieszkańcy Moskwy mogliby przedostać się do Polski. Prezydent Duda obiecał przyjąć 5 mln uchodźców z Moskwy, o ile wcześniej uda się zapewnić noclegi i wyżywienie dla 1 mln Ukraińców którzy przybyli do Przemyśla w celach turystycznych.

  5. Korea Północna zaoferował Putinowi myśliwce, które jednak z braku lotnisk w Rosji, czasowo przebywają w Korei i kto wie, czy nie zaatakują Korei Południowej

O dalszych sukcesach niezwyciężonej armii ukraińskiej w następnym odcinku.PS. W propagandzie światowych chazarskich mediów wystarczy tylko zamienić miejscami Ukraińców i Rosjan i mamy w pełnej krasie orgie oszustw i manipulacji.

Co oczywiście nie zmienia obrazu zniszczenia Ukrainy w wyniku knować światowej , żydowskiej oligarchii finansowej. To ci szatani ( rękami „elit” Rosji i Ukrainy) rozpętali konflikt napuszczając na siebie dwa słowiańskie narody (które nie chciały się „wyszczepić”), ku naszej Polaków zgubie!Anthony Ivanowitz

07.03.2022r.

Www.pospoliteruszenie.org